XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą, przeznaczone na budowę dzwonnicy. Inwestycja ta powinna być zrealizowana w ciągu najbliższych miesięcy.

  2. W tym tygodniu swoje letnie kolonie przeżywać będą ministranci oraz nasza schola.

  3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii ks. Dariusza Kajzera, kapłana naszej diecezji od kilku lat pracującego na misjach w Papui Nowej Gwinei. Wysłuchamy refleksji na temat misyjnej pracy w tym egzotycznym kraju. Po Mszach św. będzie można złożyć swój dar na misje.

  4. Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę odbędzie się w dniach 4-12 sierpnia. Zapisy do Grupy Białej, której przewodnikiem jest ks. Adam Czerwiński od 1 sierpnia.

  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.

  6. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Edmund Olszewski, l. 82, z ul. Bażantowej, śp. Mirosława Frątczak, l. 85, z ul. Zagonowej, śp. Zygmunt Szulc, l. 73, z ul. Niedźwiedziej, śp. Zdzisław Edmund Wiśniewski, l. 63 z ul. Zbożowej, śp. Wita Małecka, l. 91 z ul. Pszenicznej, śp. Adam Czos, l. 61 z ul. Narcyzowej, śp. Ryszard Wojciechowski, l. 77, z ul. Zbożowej. Śp. Stanisław Ślusarczyk, l. 88, z ul. Sasankowej. Jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek…