XVI NIEDZIELA ZWYKŁA  22.07.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro 23 lipca o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na wspólną modlitwę.
  2. Bardzo serdecznie prosimy naszych parafian o przyjęcie pielgrzymów pieszej pielgrzymki z Tczewa na Jasną Górę, którzy przybędą do nas na nocleg z 3 na 4 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i biurze parafialnym.
  3. W środę przeżywamy święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. Każdego roku święcimy pojazdy zakupione w ostatnim czasie przez naszych parafian, prosząc o błogosławieństwo dla kierowców i wszystkich podróżujących. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.30 prosimy wjeżdżać na plac przed kościołem bramą od strony Szosy Chełmińskiej, wyjazd ul. Wilczą. Ofiary składane przy okazji poświęcenia przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. W czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Tego dnia modlimy się za naszych babcie i dziadków oraz ludzi starszych.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszym kościele siostrę Judytę z  Zambii, która przybędzie do nas po pięciu latach. Zapozna nas z realiami pracy misyjnej w tym kraju. Po Mszy św. będzie okazja wesprzeć dzieła prowadzone przez siostry w tym afrykańskim kraju.
  6. W dniach 4-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Białej w parafii Chrystusa Króla, a do Grupy Żółtej Akademickiej u Ojców Redemptorystów.
  7. Klub Seniora WRZOS działający przy Centrum Integracji Społecznej przy ul. Stokrotkowej 22 zaprasza na spotkania seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.