XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj rozpoczęła się XXXV Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. W poniedziałek 12 sierpnia o godz. 17.00 pielgrzymi wejdą na Jasną Górę.

  2. Pielgrzymi z Tczewa i Kaszub, których gościliśmy w sobotę składają serdeczne podziękowanie naszym parafianom za gościnne przyjęcie. Zapewniają o modlitwie w naszych intencjach.

  3. Trwa tzw. MINIPIELGRZYMKA, która odwiedza kościoły Torunia i w ten sposób duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę.  Program tej pielgrzymki wywieszony jest w gablocie. Do naszego kościoła MINIPIELGRZYMKA przybędzie w poniedziałek 12 sierpnia przed godziną 17.00.

  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie imienne ofiary składane w kopertach i wpłacane na konto parafialne. Oczekujemy na otrzymanie z Wydziału Architektury pozwolenia na budowę naszej dzwonnicy.

  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

  6. W  ostatnim miesiącu odeszli do Pana: śp. Helena Kaczanowska l. 87 z ul. Konwaliowej, śp. Jan Pilarski l. 78, śp. Ignacy Chojnacki l. 67 z ul. Pszenicznej, śp. Krystyna Miszewskia l. 72 z ul. Św. Antoniego. Wieczny odpoczynek…