XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 05.08.2012

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Trwa XXXIV Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Uczestniczy w niej Ks. Proboszcz i ks. Adam, którzy wraz z grupą naszych parafian przesyłają najserdeczniejsze pozdrowienia wraz z darem modlitwy w naszych intencjach na pątniczym szlaku. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 pielgrzymi wejdą na Jasną Górę.

  2. Pielgrzymi z Tczewa i Kaszub, których gościliśmy w piątek składają serdeczne podziękowanie naszym parafianom za gościnne przyjęcie. Zapewniają o modlitwie w naszych intencjach.

  3. Trwa tzw. MINIPIELGRZYMKA, która odwiedza kościoły Torunia i w ten sposób duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę.  Program tej pielgrzymki wywieszony jest w gablocie. Do naszego kościoła MINIPIELGRZYMKA przybędzie w poniedziałek 13 sierpnia przed godziną 17.00.

  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii i na pokrycie zobowiązań związanych z wykonanymi w tym roku inwestycjami. Bóg zapłać za wszystkie imienne ofiary składane w kopertach i wpłacane na konto parafialne.

  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli m.in. postać filozofa i karmelitanki Edyty Stein, o zjednoczonej Europie bez ducha, o współczesnej stygmatyczce z Syrii i kolejny wakacyjny szlak Niedzieli tym razem prowadzący przez Tatry.