XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  05.08.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać naszym parafianom, którzy tak bardzo gościnnie przyjęli do swoich domów pielgrzymów z Tczewa oraz zorganizowali poczęstunek dla Pielgrzymki Kaszubskiej. Pątnicy zapewniają nas o modlitwie. W niedzielę o godz. 17.00 pielgrzymka dotrze na Jasną Górę. W pielgrzymce naszym parafianom towarzyszy ks. Mariusz Ciesielski, a ks. proboszcz dołączy w poniedziałek.
  2. Trwa tzw. Minipielgrzymka, wędrująca między kościołami Torunia, która duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Program Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem. We wtorek ok. godz. 17.00 pielgrzymi przybędą do naszego kościoła z parafii św. Józefa. Możemy przygotować dla nich napoje.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli letni wypoczynek Antoninka i naszej parafialnej scholii. Również serdeczne podziękowanie przekazują rodziny dzieci z Ukrainy, które mogły dzięki życzliwości naszych parafian odpocząć w Polsce.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej świątyni.
  5. W związku z trwającymi urlopami w ciągu tygodnia okazja do spowiedzi św. podczas porannych Mszy św. oraz od 17.30 do 18.00.
  6. W tym tygodniu w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego, w środę – św. Dominika, w czwartek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek – św. Wawrzyńca, w sobotę – św. Klary.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.