XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  03.09.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy kolejny rok pracy naszej parafialnej świetlicy „Antoninek”. Dla właściwego jej funkcjonowania potrzebnych jest wielu wolontariuszy. Zachęcamy pedagogów i młodzież do włączenia się w to piękne dzieło. Spotkanie wychowawców i wolontariuszy w poniedziałek 4 września o godz. 16.15. Pierwsze spotkanie dzieci w świetlicy w środę 6 września o godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów spotyka się w tym dniu o godz. 17.30. Również w tym dniu, po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 trwa adoracja Najśw. Sakramentu.

  3. Po wakacyjnej przerwie nasza parafialna schola wznawia swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę  o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.

  4. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 odprawimy dodatkową Mszę św. i rozpoczniemy przygotowanie do I Komunii świętej dzieci klas III. Obecność dzieci wraz z rodzicami – obowiązkowa.

  5. Również w przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.

  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy w dodatkowym terminie od 2 października. Program na  stronie internetowej parafii i w kancelarii parafialnej.

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Nauczyciela Ewangelii.

  8. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Marianna Downarowicz, l. 87, ul. Warzywna, śp. Matylda Woźnicka, l. 88, ul. Ugory, śp. Henryk Prusiecki, l. 75, ul. Konwaliowa, śp. Franciszek Milewski, l. 86, ul. Konwaliowa, św. Jerzy Bednarczyk, l. 61, ul. Zagonowa. Wieczny odpoczynek…