XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  29.08.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na misje. Nasza parafia przekazała siostrze Judycie Brożek z Zambii 19 tys. 342 zł i 21 Euro.
 2. W I środę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Żywego Różańca w kaplicy Miłosierdzia Bożego. O 17.30 różaniec i Msza św. w intencji róży rodziców modlących się za swoje dzieci.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 okazja do adoracji Najśw. Sakramentu tzw. Godzina święta. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów i o nowe święte powołania spotyka się w tym dniu o godz. 17.30. 
 4. Zachęcamy do odprawiania Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca, warunkiem jest przyjęcie Komunii św. przez 9 kolejnych pierwszych piątków miesiąca. Spowiedź św. można odbyć wcześniej. W I piątek tradycyjnie składamy ofiary na misje. 
 5. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. W tym dniu pragniemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. 
 6. Od przyszłej niedzieli w naszym kościele wznawiamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.30.
 7. Spotkanie rodziców dzieci klas IV, które nie przystąpiły jeszcze do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 8. Organizujemy wyjazd dla młodzieży do Rywałdu na Diecezjalny Dzień Młodzieży, który odbędzie się 11 września. Zainteresowaną młodzież prosimy, aby zapisywała się w zakrystii lub w biurze parafialnym do 5 września. Koszt wyjazdu 30 zł. 
 9. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, ceremoniarzy i osoby chętne do posługi przy Ołtarzu na zbiórkę rozpoczynająca nowy rok posługi, która odbędzie się 11 września  o godzinie 12 w naszym kościele.
 10. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 12 września o godzinie 13.30 na Mszy św.  i bezpośrednio po niej.
 11. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym. W związku z koniecznością rezerwacji miejsc prosimy o zapisy jeszcze w tym tygodniu.
 12. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi w naszej parafii w niedzielę12 września od godziny 9.00 do 14.00Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport, lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi
 13. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.