XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  05.09.2021 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Od dzisiaj w naszym kościele wznawiamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.30.
  2. Dzisiaj we wszystkich świątyniach w Polsce można włączyć się w zbiórkę funduszy na pomoc dla Afganistanu. W naszym kościele można to uczynić składając swój dar do koszyków z tyłu kościoła.
  3. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, ceremoniarzy i osoby chętne do posługi przy Ołtarzu na zbiórkę rozpoczynająca nowy rok posługi, która odbędzie się w sobotę 11 września  o godzinie 12 w naszym kościele.
  4. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do I Komunii św. w roku 2022. Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci na Mszy św. w przyszłą niedzielę 12 września o godz. 12.00.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień 12 września o godzinie 13.30 na Mszy św.  i bezpośrednio po niej.
  6. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi w naszej parafii w przyszłą niedzielę12 września od godziny 9.00 do 14.00 Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport, lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi
  7. Tradycyjnie kolekta gospodarcza w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na kolejne inwestycje parafialne. Trwa remont przeciekającego dachu na plebanii, we wrześniu powinno się rozpocząć ogradzanie nowej części cmentarza. 
  8. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Pielgrzymka jest potwierdzona. Ewentualne zapisy już w biurze Misja Travel.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.