XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  09.09.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj o godz. 14.30 odprawimy dodatkową Mszę św. i rozpoczniemy przygotowanie dzieci klas III do I Komunii świętej.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą oraz wpłacane na nasze parafialne konto. Przeznaczymy je na kolejne inwestycje.
 3. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na bezpłatne porady prawne. Dyżur prawników w domu parafialnym w najbliższy wtorek od godz. 18.30.
 4. W czwartek przypada 13 września – kolejny dzień, w którym wspominamy objawienia Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45 zapraszamy na procesję fatimską, która przejdzie ulicami: Szosa Chełmińska /chodnik i droga rowerowa/, Kwiatowa i Storczykowa. Tradycyjnie wrześniową procesję zakończymy przy Szkołach Salezjańskich.
 5. Nasza parafialna schola rozpoczęła swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
 6. Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy w przyszłym roku pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, również starszych, na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne.
 7. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w piątek po wieczornej Mszy św.
 8. W przyszłą niedzielę przed kościołem Akcja Katolicka przeprowadzi zbiórkę ofiar na dożywianie dzieci i funkcjonowanie naszej świetlicy Antoninek.
 9. Antoninek organizuje w dniu 22 września pielgrzymkę dzieci śladami Św. Stanisława Kostki do Rostkowa i Przasnysza. W programie również ognisko i zajęcia w parku linowym Gibon w Przasnyszu. Koszt – 30 zł. Zapisy w Antoninku.
 10. Spotkanie popielgrzymkowe Grupy Białej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w niedzielę 23 września o godz. 15.30 w domu parafialnym.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Nauczyciela Ewangelii.