XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj w naszym kościele kazania głosi Ks. Wojciech Łapczyński, misjonarz naszej diecezji w Zambii. Po Mszach św. przed kościołem będzie można złożyć swój dar na misje.

  2. Rozpoczynamy roczne przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas III gimnazjalnych i starszych, którzy tego sakramentu nie przyjęli w poprzednich latach. Pierwsze spotkanie dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.30.

  3. Dobiega końca peregrynacja Jasnogórskiego Wizerunku w Diecezji Toruńskiej. Dzisiaj o godz. 16.00 na Rubinkowie przy kościele Ojców Paulinów uroczyste zakończenie peregrynacji.

  4. Kolejna edycja Szkoły dla Rodziców i Wychowawców rozpoczyna się  w piątek  20 września o godz. 16.00 w Domu Parafialnym. Szczegóły w gablocie przed Kościołem.

  5. Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy fundamentów naszej dzwonnicy. Bóg zapłać wszystkim za wsparcie tej inwestycji.

  6. Urząd Miasta Torunia zaprasza na Festyn pt. Pożegnanie lata na Jarze w najbliższą sobotę 21 września od godz. 12.00. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Impreza odbędzie się przy skrzyżowaniu ulic: Ugory i Polnej. Bliższe informacje na plakacie i na stronie internetowej http://www.torun.pl/pl/wielki-festyn-na-jar-ze

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli oraz Nauczyciela Ewangelii.