XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  /16.09.2018/

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy w przyszłym roku pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, również starszych, na Mszę św. dzisiaj o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  2. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem Akcja Katolicka przeprowadzi zbiórkę ofiar na dożywianie dzieci i funkcjonowanie naszej świetlicy Antoninek.
  3. Antoninek organizuje w dniu 22 września pielgrzymkę dzieci śladami Św. Stanisława Kostki do Rostkowa i Przasnysza. W programie również ognisko i zajęcia w parku linowym Gibon w Przasnyszu. Koszt – 30 zł. Zapisy w Antoninku.
  4. W niedzielę za tydzień podczas Mszy św. gościć będziemy siostrę Dominikę ze zgromadzenia Sióstr Albertynek, która przybliży nam postać św. Brata Alberta i przekaże naszej parafii relikwie tego świętego
  5. Spotkanie popielgrzymkowe Grupy Białej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w przyszłą niedzielę 23 września o godz. 15.30 w domu parafialnym.
  6. Również w przyszłą niedzielę przypada 23 dzień miesiąca września. Zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.00.
  7. Wrześniowy Wieczór Uwielbienia wyjątkowo odbędzie się w 4 piątek miesiąca czyli 28 września.
  8. Zapraszamy po wakacyjnej przerwie na próby naszego parafialnego chóru, które odbywają się w poniedziałki i środy od godz. 18.00 w Sali pod kaplicą Miłosierdzia Bożego. Mile widziani są nowi kandydaci.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Nauczyciela Ewangelii.