XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  24.09.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na projekcję filmu „Siła Modlitwy”. To przykuwający uwagę dramat rodzinny skupiony na sprawach wiary, ukazujący siłę modlitwy, pełen humoru i ciepła, pokazuje moc, którą wiara daje w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach życia. Film zostanie wyświetlony jutro w poniedziałek, 25 września o godz.19. Po filmie zostaną zebrane dowolne datki na zwrot kosztów wyświetlenia i licencji.
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  3. Zapraszamy chłopców do liturgicznej służby ołtarza. Spotkania ministrantów i kandydatów w każdą  sobotę o godz. 11.00. Dziewczynki zapraszamy do scholii parafialnej. Wspólne ćwiczenia w soboty od godz. 10.00.
  4. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. w dni powszednie podczas rannych Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30 oraz od 17.30 do 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. W niedzielę nie ma specjalnego nabożeństwa różańcowego. 10 różańca odmawiamy po każdej Mszy św.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. w całej diecezji toruńskiej zbiórka ofiar na diecezjalne dzieła Caritas.
  7. Pragniemy włączyć się w ogólnopolską akcję wielkiej modlitwy różańcowej na granicach kraju w dniu 7 października.  Tego dnia o godz. 14.00 wzdłuż granic całej Polski ustawią się wierni, którzy o tej samej porze odmówią 4 części różańca. Proponujemy wyjazd autokarem do Gdyni o godz. 7.00. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt przejazdu 40 zł. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych w kościele.
  8. W sobotę 30 września przypada 50 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Nieustającej pomocy w Toruniu. Centralne uroczystości z tej okazji odbędą się w tym dniu o godz. 17.00 w kościele św. Józefa na Bielanach. Mszy św. przewodniczyć będzie Metropolita Krakowski ks. abp Marek Jędraszewski.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.