XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze Akcji Katolickiej przeprowadzać będą zbiórkę na dożywianie dzieci w naszej szkole i inne dzieła charytatywne prowadzone przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, a za tydzień wspierać będziemy cierpiących z powodu wojny w Syrii.

  2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie – w łączności z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy także wszystkie dzieci do wspólnej modlitwy różańcowej od wtorku do piątku o godz. 17.00. W niedzielę nie ma specjalnego nabożeństwa różańcowego, 10 różańca św. odmawiamy po każdej Mszy św.

  3. Radę Duszpasterską i Ekonomiczną zapraszamy na spotkanie w plebanii w najbliższy wtorek 1 października po wieczornej Mszy św. i różańcu.

  4. W środę o godz. 17.00 do kaplicy Miłosierdzia Bożego zapraszamy na spotkanie formacyjne całą wspólnotę Żywego Różańca naszej parafii.

  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek od godz. 17.00, a w piątek od godz. 16.00.

  6. W czwartek o godz. 16.45 wspólny rachunek sumienia dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

  7. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów spotyka się w I czwartek miesiąca o godz. 17.30. Natomiast w tym dniu, po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 trwa adoracja Najśw. Sakramentu.

  8. Dla wszystkich odprawiających Pierwsze Piątki Miesiąca dodatkowa Msza św. w piątek o godz. 16.30

  9. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Tego dnia odwiedzimy chorych w domach prywatnych.

  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli oraz Nauczyciela Ewangelii.