XXXI NIEDZIELA  ZWYKŁA  05.11.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 8.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W sobotę o godz. 8.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu na porannych Mszach św o godz. 7.00 i 8.30 oraz od godz. 17.30 do 18.00.
  3. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  od dzisiaj do Niedzieli Palmowej zawieszamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.00 na Barbarce.
  4. Jeszcze w tym tygodniu do piątku odprawiamy Mszę św. wspólną w intencji zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. różaniec w ich intencji. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w biurze parafialnym.
  5. W sobotę 11 listopada przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Nie jest to święto, w którym obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszym kościele.
  7. Dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami prosimy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 14.30.
  8. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkanie w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
  9. Również w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w całej Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. w naszej parafii będzie można wspomóc budowę nowej misji w Burundi.
  10. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer tygodnika Niedziela.