XXXII NIEDZIELA  ZWYKŁA  07.11.2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

 1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę ze św. Urszulą Ledóchowską. Wszystkich, którzy pragną bliżej poznać tą piękną postać zapraszamy na spotkanie z siostrą Małgorzatą Krupecką dzisiaj o godz. 16.30 w domu parafialnym.
 2. Dzisiaj o  godz. 18.00 odprawimy ostatnią Mszę św. wspólną za zmarłych, których polecamy na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmówimy Różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Wypominki złożone w zakrystii lub składane na kolektę bez wyznaczonej daty będą uwzględnione w modlitwach dzisiaj.
 3. W związku z trwającą pandemią papież Franciszek przedłużył do końca listopada możliwość otrzymania odpustu zupełnego za Zmarłych. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza, stan łaski uświęcającej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. 
 4. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólną modlitwę różańcową w środę o godz. 17.30.
 5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę 14 listopada o godz. 12.00. Poświęcimy modlitewniki.
 6. Zapraszamy młodzież która przygotowuje się do bierzmowania w przyszłym roku na spotkanie formacyjne, które odbędzie się również w przyszłą niedzielę 14 listopada. Rozpoczęcie na Mszy św. o godz. 13.30.
 7.  Kolejna katecheza dla młodzieży w ramach kursu Alpha w poniedziałek 15 listopada o godz. 18.00.
 8. Jak w ostatnich latach do Niedzieli Palmowej zawieszamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.00 na Barbarce. 
 9. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
 10. Po raz kolejny nasza parafia włącza się w ratowanie ludzkiego życia poprzez dar krwi. Kolejna akcja przy naszym kościele w niedzielę 21 listopada od godz. 9.00 do 14.00.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Nauczyciela Ewangelii poświęconego św. Urszuli.