XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.11.2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj o godz. 13.30 Msza św. i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

  2. Jutro, 11 listopada, przypada 95. rocznica odzyskania niepodległości. Porządek Mszy św. tak jak w dzień powszedni: 7.00, 8.30 i 18.00.

  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, która jest przeznaczona na spłacenie należności związanych z budową naszej dzwonnicy. Poświęcenie dzwonów nastąpi w dniu Odpustu Parafialnego 13 czerwca  2014 roku.

  4. Po Mszy św. w całej Polsce zbierane są ofiary na rzecz pomocy Kościołom prześladowanym. Tym razem wspomagamy Kościół w Nigerii.

  5. We wtorek o godz. 19:00,odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

  6. W piątek o godz. 19:00 w plebanii odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

  7. Najpilniejszą kolejną inwestycją, jaką chcemy uruchomić w naszej parafii jest otwarcie nowej części naszego cmentarza. Nastąpi to prawdopodobnie w I kwartale 2014 roku.

  8. W związku z pojawieniem się w naszych domach osób roznoszących opłatki wigilijne i powołujących się na naszą parafię informujemy, że Parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyłała , aby w jej imieniu roznosić opłatki wigilijne i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki tradycyjnie poświęcimy w Uroczystość Chrystusa Króla i będą dostępne w Biurze parafialnym.

  9. Centrum Dialogu Jana Pawła II w Toruniu zaprasza na spotkania pt. Duchowość Dalekiego Wschodu a Chrześcijaństwo w dniach 12-14 listopada. Bliższe informacje na plakacie przed kościołem.

  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tygodnik Katolicki NIEDZIELA oraz Posłańca św. Antoniego.