XXXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA 17.11.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE    

  1. W sobotę przypada 23 dzień listopada. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę w kościele o godz. 17.00.
  2. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia informujemy, że nasza parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyła, aby w jej imieniu roznosić opłatki i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki wigilijne poświęcimy w przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla o godz. 9.00 i będą dostępne w biurze parafialnym.
  3. Przyszła niedziela to także patronalne święto Akcji Katolickiej. Najważniejszym dziełem naszego parafialnego oddziału AK jest świetlica Antoninek. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można wspomóc AK w tych działaniach swoją ofiarą.
  4. W dni powszednie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 do 8.30 oraz od 17.30 do 18.00.
  5. Na prośbę rodziców podajemy terminy I Komunii św. dzieci klas 3 w roku 2021. Szkoła Podstawowa nr 9 i Szkoła Muzyczna w sobotę 15 maja.
  6. Parafia św. Józefa w Toruniu zaprasza na koncert kolędowy w wykonaniu zespołu Pectus w dniu 11 stycznia. Bilety w cenie 40 zł do nabycia również u nas w biurze parafialnym.
  7. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer tygodnika Niedziela.