XXXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA 18.11.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami prosimy na Mszę św. i spotkanie dzisiaj o godz. 14.30.
  2. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele obchodzona jest jako Światowy Dzień Solidarności z Ubogimi. Caritas przygotowało tzw. Chlebki Miłosierdzia, które wyłożone są na stołach z tyłu kościoła. Ofiary przeznaczone są dla biednych. Jest to także Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  3. W piątek przypada 23 dzień listopada. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę w kościele o godz. 17.00.
  4. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia informujemy, że nasza parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyła, aby w jej imieniu roznosić opłatki i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki wigilijne poświęcimy w przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla o godz. 9.00 i będą dostępne w biurze parafialnym.
  5. W dni powszednie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 do 8.30 oraz od 17.30 do 18.00.
  6. Studencki Teatr „Dobry Wieczór” działający przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej zaprasza na spektakl „Zmartwychwstanie” Karola Huberta Rostworowskiego w auli szkoły przy Drodze Starotoruńskiej 3. Spektakle odbędą się dzisiaj o godz. 13.30 i 17.30. Wstęp wolny.
  7. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer tygodnika Niedziela.