ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  04.06.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 8.30 i 17.45, w niedzielę o 17.45.
  2. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego  przeżywamy Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. w całej Polsce będzie można złożyć ofiarę na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Bezpłatne porady prawne w naszej parafii wyjątkowo w tym tygodniu. Zapraszamy na dyżur radców prawnych i aplikantów we wtorek od godz. 18.30.
  4. W tym tygodniu przypada I środa miesiąca. Zapraszamy żywy Różaniec na spotkanie formacyjne o godz. 17.00
  5. Kolejna katecheza dla rodziców i chrzestnych, których dzieci w najbliższym czasie mają przyjąć sakrament chrztu św. w najbliższy piątek o godz. 19.00.
  6. W niedzielę 18 czerwca o godz. 10,00 w Zespole Szkół Muzycznych odbędzie się IV Koncert Charytatywny Dzieciom z Ukrainy. Cegiełki na koncert w cenie 10,00 zł rozprowadzać będziemy w niedzielę 11 czerwca przed kościołem. W tym samym dniu przy stoisku z cegiełkami przyjmować będziemy zgłoszenia rodzin, które chciałyby w tym roku przyjąć do swojego domu dzieci z Ukrainy.                             
  7. Toruński Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. w Katedrze Świętych Janów o godz. 12.30, następnie przemarsz ulicami starego miasta.
  8. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Pierwsze próby w tym tygodniu w czwartek i piątek po wieczornej Mszy św.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tygodnik Katolicki Niedziela.