SKUTECZNA KOMUNIKACJA

„Bardzo dziękuję! Zostałam fanką Szkoły dla Rodziców i Skutecznej Komunikacji. Nauczyłam się rozpoznawania i nazywania uczuć, zwracania uwagi na precyzję wyrażanych słów”.

„Kurs ten pomógł mi wsłuchać się w moje wnętrze, uświadomił mi, że nie tylko inni są ważni, że moje potrzeby i uczucia też się liczą”.

„Myślę, że na ten kurs powinni przejść wszyscy ludzie, aby ten świat był piękniejszy. Wystarczy tylko uświadomić sobie swoje błędy, a przede wszystkim chcieć się zmienić”.

Te i inne wypowiedzi kursantów „Skutecznej Komunikacji” potwierdzają przydatność organizowania tego typu warsztatów. Zauważają bowiem natychmiastową poprawę w komunikowaniu się z osobami z najbliższymi: głównie w rodzinie, ale także w miejscu pracy. To spostrzeżenia jakie wyniosłam wsłuchując się w głos uczestników na spotkaniu ewaluacyjnym. Co ważne, że dzięki tym opiniom przekonałam się po raz kolejny, jak ważne jest rozpoznawanie uczuć i potrzeb własnych oraz innych osób, by życie nasze stawało się łatwiejsze, bardziej pogodne, spokojniejsze.

Dziękuję prowadzącym – paniom: Marlenie Twardo i Anecie Krzyżelewskiej za wspaniałe zorganizowanie szkolenia i cudowną atmosferę towarzyszącą pracy, o którym wszyscy beneficjenci wyrażali się w samych superlatywach.

Dziękuję Urzędowi Miasta Torunia za dofinansowanie szkolenia, bo dzięki wsparciu Gminy 14 kolejnych osób mogło poprawić swoje relacje w rodzinie, w miejscu pracy i co ważne zgłasza potrzebę kolejnych, wyższych poziomów szkolenia.
Koordynator programu z ramienia

Zaświadczenie

Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
Elżbieta Cichon