3 NIEDZIELA WIELKANOCY  14.04.2024

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W tym roku przewidujemy kolejne inwestycje na cmentarzu, naprawę granitowej fasady naszego kościoła i inne prace. Bóg zapłać także za wszystkie ofiary imienne wpłacane na konto i składane w kopertach.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.30 i po niej w salkach parafialnych spotkanie formacyjne.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w plebanii. Omówimy bieżące działania duszpasterskie.
  4. Wspólnota młodzieżowa z naszej parafii zaprasza młodzież na spotkanie w formie Liturgii Słowa, które odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godzinie 19.00 w salkach parafialnych. 
  5. Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie w środę 17 kwietnia o godzinie 19.00 w salkach parafialnych.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła w terminie 4 – 11 lipca. Szczegóły pielgrzymki na stronie internetowej oraz u ks. Mariusza Wojnowskiego (508 777 082). Ks. Tomasz zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela od 26 sierpnia do 2 września. Informacje i zapisy na naszej parafialnej stronie internetowej.
  7. W listopadzie odbędzie się  diecezjalna pielgrzymka do Rzymu w dwóch wersjach. Obecni będą nasi księża biskupi. Jest to dziękczynienie za 25 lat wizyty św. Jana Pawła II w Toruniu i 25 rocznica beatyfikacji błog. ks.  Stefana Frelichowskiego. Informacje na diecezjalnej i parafialnej stronie internetowej.
  8. Już dzisiaj warto zaplanować letnie wakacje. Jednym z najpiękniejszych wydarzeń jest Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę, która odbędzie się tradycyjnie w dniach 1 – 12 sierpnia. Z Torunia grupy wyruszają 4 sierpnia po Mszy Świętej o godzinie 6.00 w katedrze. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.