4 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.02.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary, które przeznaczymy na spłacenie zobowiązań związanych z ubiegłorocznymi inwestycjami oraz na dalsze prace w naszej parafii.

  2. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez Wspólnotę Neokatechumenalną. W tym tygodniu spotkania w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00.

  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek.

  4. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.

  5. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. Najbliższe planowane inwestycje w tym roku to: ozdobna krata do kaplicy na Barbarce, która umożliwi otwieranie kaplicy i udostępnienie jej na modlitewne czuwanie również w ciągu tygodnia. Trwają prace nad ostatnim witrażem do kościoła. Wewnątrz kościoła wokół ścian zostaną zamontowane dębowe stalle. Największą inwestycją będzie budowa dzwonnicy i zakup dzwonów.

  6. Parafia organizuje kolonie letnie dla dzieci w Głuchołazach: dla dziewczynek 15-21 lipca, dla chłopców 21-27 lipca. Zgłoszenia u ks. Rafała. Natomiast Świetlica Antoninek w dniach 6-13 lipca organizuje kolonie letnie w Pieckach na Mazurach. Zgłoszenia i bliższe informacje od poniedziałku do piątku w Antoninku.

  7. W Roku Wiary zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Ziemi Świętej z udziałem naszych Księży Biskupów w dniach 20-27 kwietnia oraz do Sanktuariów Alpejskich w maju. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli w dużej części poświecony postaci zmarłego niedawno ks. kard. Józefa Glempa.