II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 05.01.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Jutro 6 stycznia przeżywać będziemy Objawienie Pańskie zwane uroczystością Trzech Króli. Od niedawna przywrócono tej uroczystości status dnia wolnego. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. na Barbarce i w DPS. W kościołach na całym świecie zbiera się w tym dniu kolektę ma misje.
  2. Spotkanie formacyjne wszystkich członków Róż Różańcowych w najbliższą środę 8 stycznia o godz. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego, następnie adoracja i Msza św.
  3. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. W tym tygodniu:

05.01  NIEDZIELA – Kozia, Łosia, Rysia, Żurawia

06.01  PONIEDZIAŁEK – Lisia, Szosa Chełmińska /z blokiem 234/

07.01  WTOREK – Chabrowa, Goździkowa, Migdałowa

08.01  ŚRODA – Kameliowa, Liliowa, Rumiankowa

09.01  CZWARTEK – Fiołkowa, Ugory

10.01  PIĄTEK – Krokusowa, Sasankowa, Tulipanowa, Zielna

11.01  SOBOTA – Storczykowa /z blokami/

12.01  NIEDZIELA – Malwowa, Stokrotkowa

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.

  1. Dzieci klas II przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.30.
  2. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszym kościele. Najbliższą przewidywaną inwestycją jest otwarcie nowej części cmentarza, która powinna nastąpić w I kwartale br.
  3. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym, na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
  4. W przyszłą niedzielę 12 stycznia o  godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na świąteczny koncert piosenkarki Eleni. Wstęp jest bezpłatny i nie będzie żadnych biletów wstępu.
  5. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Niedzielę i Posłańca św. Antoniego.