III NIEDZIELA ADWENTU 15.12.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. W naszym kościele na Msze św. roratnie zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.15. Przez okres Adwentu nie ma Mszy św. o godz. 7.00.
  2. Dzisiaj po Mszach św. i w ciągu całego tygodnia w biurze parafialnym można otrzymać poświęcony opłatek.  Świetlica Antoninek rozprowadza ozdoby i kartki świąteczne przygotowane przez dzieci oraz świece wigilijne.
  3. Pracownia Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych  dzisiaj po Mszach św. w korytarzu przy biurze parafialnym organizuje kiermasz ozdób choinkowych, kartek, stroików wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Dochód z mich sprzedaży jest przeznaczony na wyjazd wakacyjny osób niepełnosprawnych.
  4. Jeszcze w tym tygodniu przy ołtarzu św. Joanny będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Z okazji świąt Bożego Narodzenia podzielmy się miłością z ubogimi.
  5. Właściwe przygotowanie duchowe do świąt Bożego Narodzenia powinno zawierać dobrze przeżytą spowiedź św. Podczas przedświątecznej krzątaniny nie zapomnijmy o Sakramencie Pokuty. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie podczas Mszy św. o godz. 6.15, 8.30 i 18.00, od poniedziałku do soboty od 17.30. Prosimy nie pozostawiać spowiedzi św. na przyszłą niedzielę, ponieważ nie będziemy mieli możliwości wyspowiadania wszystkich podczas Mszy św.
  6. W sobotę 21 grudnia w godzinach przedpołudniowych nawiedzimy chorych z sakramentami św. Chorych, którzy nie są odwiedzani regularnie przez kapłanów w czasie comiesięcznych wizyt prosimy o zgłaszanie w biurze parafialnym lub zakrystii.
  7. Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.
  8. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela i Nauczyciela Ewangelii.