V  NIEDZIELA  ZWYKŁA 09.02.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Podczas kolędy odwiedziliśmy 2456 rodzin /ok 30 mniej niż w roku ubiegłym/. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, za wszystkie słowa troski o naszą parafię i złożone ofiary, które przeznaczymy na kolejne inwestycje i bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem parafii. 
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą przeznaczymy je na ogrzewanie naszej świątyni i obiektów parafialnych.
  3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza  wszystkich zakochanych – małżeństwa i narzeczonych w  piątek 14 lutego o godz. 18.00 do uczestnictwa w  „Randce na Walentego u Św. Antoniego” Jest to inna forma świętowania tzw. Dnia dla zakochanych. W programie: Eucharystia i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i  randka przy świecach – wstęp wolny. W związku z koniecznością przygotowania odpowiedniego miejsca prosimy o wcześniejsze zgłoszenia  do dnia 11 lutego. Szczegółowe informacje i numer telefonu, na który prosimy dzwonić w celu zgłoszenia  na plakatach  i ulotkach i stronie internetowej parafii.
  4. Zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który trwa dwa weekendy: 13-14 marca oraz 27-28 marca. Informacje pod nr telefonu 607973193 Małgorzata Tomaszewska
  5. Dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy dzisiaj o godz. 14.30 na Mszę św. 
  6. We wtorek od godz. 18.30 w domu parafialnym zapraszamy na bezpłatne porady prawne.
  7. Zbiórka dla całej Służby Liturgicznej odbędzie się w sobotę 15 lutego o godzinie 12.00 w domu parafialnym. Zapraszamy również tych którzy chcieliby posługiwać przy ołtarzu w naszej parafii.
  8. Przypominamy, ze okazja do spowiedzi św. w naszej parafii  podczas Mszy św. o godz. 7.00 oraz w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. o godz. 8.30 i 18.00. W niedziele – podczas wszystkich Mszy św. W związku z katechezą w szkole nie zawsze jest także możliwość posługi kapłana w konfesjonale podczas pogrzebu.
  9. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela, do którego dołączona jest książeczka z modlitwami o miłość.