XIX NIEDZIELA  ZWYKŁA  07.08.2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać naszym parafianom, którzy tak bardzo gościnnie przyjęli do swoich domów pielgrzymów z Tczewa oraz zorganizowali poczęstunek dla Pielgrzymki Kaszubskiej. Pątnicy zapewniają nas o modlitwie. W piątek 12 sierpnia w godzinach popołudniowych pielgrzymka dotrze na Jasną Górę. W pielgrzymce naszym parafianom towarzyszy ks. Bartłomiej, który jest Kierownikiem całej pielgrzymki Diecezji Toruńskiej
  2. Trwa tzw. Minipielgrzymka, wędrująca między kościołami Torunia, która duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Program Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  3. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi przed naszym kościołem w dzisiaj od godziny 9.00 do 14.00. Akcja jest dedykowana  dla 5 letniego Stasia Piątkowskiego chorego na białaczkę . Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej świątyni.
  5. Ks. Mariusz Wojnowski organizuje pielgrzymkę do Jordanii w terminie 7 – 14 października. Zapisy i informacje u ks. Mariusza (tel. 508 777 082, mariusz.wojnowski@wp.pl).
  6. Zapraszamy do kupowania i czytania najnowszego numeru Niedzieli.