XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  06.09.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Pragniemy jako parafia włączyć się w ogólnopolską akcję oddawania krwi. Dzisiaj przed kościołem od godz. 9.00 do 14.00 stać będzie specjalny krwiobus, w którym będzie można złożyć bezcenny dar w postaci własnej krwi. 
  2. Komunia Święta dla dzieci, które nie przyjęły jej indywidualnie odbędzie się 19 września o godz. 11.00 w naszym kościele. Spotkanie organizacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.30.  
  3. Zbliża się termin wizytacji biskupiej w naszej parafii. W czasie wizytacji ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży, która przygotowywała się przez ostatni rok. Spotkanie organizacyjne również dzisiaj. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
  4. Antoninek wznawia zajęcia w poniedziałek 7 września. Zapraszamy dzieci na godz. 16.00. W związku z pandemią i zaostrzonymi rygorami sanitarnymi prosimy, aby pierwszego dnia dzieci zostały przeprowadzone przez rodziców
  5. Nasza parafialna schola po przerwie związanej z pandemią i wakacjami rozpoczęła swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
  6. Nasz chór parafialny zaprasza wszystkich, którzy kochają liturgię i pragną ją upiększać poprzez wspólny śpiew. Zapraszamy na wspólne ćwiczenie śpiewu w poniedziałki i środy o godz. 18.00 w sali pod kaplicą Miłosierdzia Bożego. Wejście od strony garaży.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
  8. Również w przyszłą niedzielę przypada kolejny dzień fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec i z pieśnią fatimską odbędziemy procesję wokół naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.