XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  /21.09.2014/

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. przed kościołem można złożyć dar na dzieła misyjne w Peru prowadzone przed naszego parafianina misjonarza ks. Krystiana Bółkowskiego.
  2. Rozpoczynamy przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież klas III gimnazjalnych i wszystkich, którzy tego sakramentu nie przyjęli w minionych latach zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.30.
  3. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca września. O godz. 17.00 w kościele wspólne modlitewne czuwanie wszystkich czcicieli św. Ojca Pio. Jest to również doroczny dzień wspomnienia tego Świętego.
  4. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 4-5 października. W sposób szczególny zaproszeni są członkowie Róż Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapisy w biurze parafialnym.
  5. Fundacja Niezłomni zaprasza w dniach 26-28 września na Rajd Pieszy Wilczym Tropem Wyklętych. Bliższe informacje na stronie internetowej / rajdniezlomni.pl / i w gablocie przed kościołem.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  7. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Elżbieta Kamińska, l. 59 z ul. Ugory, śp. Ewa Napierska, l. 87, oraz śp. Halina Grocholewska, l. 87 z ul. Żytniej, jej pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny Odpoczynek…