XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 03.11.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zakończyliśmy budowę naszej dzwonnicy. W uroczystość Wszystkich Świętych po raz pierwszy usłyszeliśmy bicie naszych dzwonów. Dzisiaj po Mszach św. krótka prezentacja ich brzmienia. W dni powszednie usłyszymy bicie dzwonów o godz. 6.30, 12.00 i 17.30, które trwać będzie 2 minuty. Tylko w niedziele i uroczystości jednocześnie zabiją wszystkie dzwony. Natomiast co godzinę czas wybijać będzie nasz stary dzwon umieszczony również na dzwonnicy. Bóg zapłać wszystkim za materialne wsparcie – kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na spłatę zobowiązań związanych z tą inwestycją.

  2. Przez cały tydzień o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. w ich intencjach odmawiamy różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych.

  3. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca w najbliższą środę o godz. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek modlących się za kapłanów, a po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

  5. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 13.30 na Mszę św. i comiesięczne spotkanie.

  6. Przyszła niedziela to także w całym Kościele Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy informować o miejscach, w których trwa prześladowanie chrześcijan, po Mszach św. będzie okazja do wsparcia tych miejsc swoją ofiarą.

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela.